Bosch (D)
BOSCH (D)

Od profesionála se očekává mnoho: rychlá práce, spolehlivost, kompetence, plné nasazení.
Modré elektrické nářadí Bosch je vyvinuto přesně pro tyto požadavky a nabízí Vám ještě víc. Pro každou pracovní situaci kompletní řešení díky vhodnému příslušenství, systému Mobility pro přepravu a uložení, servisním nabídkám i mobilním řešením pro chytrý telefon.

X-LOCK

X-TRA PRAKTICKÉ - snadná výměna příslušenství, která eliminuje riziko ztráty upínací matice a nevyžaduje klíč pro výměnu kotouče – až 5x rychlejší ve srovnání s běžným systémem.
X-TRA KOMPLEXNÍ - nabízíme širokou řadu brusek a příslušenství, které se vypořádají se všemi úkoly.
X-TRA SPOLEHLIVÉ - příslušenství jako diamantové kotouče nelze namontovat nesprávně díky inovativnímu systému X-LOCK.

ProCORE akumulátory

O 87 % větší výkon ve srovnání s konvenčním akumulátorem ‒ díky nejnovější technologii akumulátorových článků a inteligentnímu řízení akumulátoru od společnosti Bosch.
Flexible Power System: 100% kompatibilní s veškerým novým a stávajícím 18V nářadím a nabíječkami Bosch Professional
O 135 % delší životnost ve srovnání se standardním akumulátorem díky technologii COOLPACK 2.0 pro prevenci přehřívání akumulátoru

Makita (JPN)
MAKITA (JPN)

Společnost Makita vznikla v roce 1915, první elektrické nářadí Makita představuje v roce 1958. Dnes je Makita jedním z nejvýznamnějších světových výrobců profesionálního ručního nářadí s devíti výrobními závody po celém světě.

Řada aku strojů CXT

Ucelená řada akumulátorových strojů Li-ion 12V, které se vyznačují optimálním poměrem nízká hmotnost/spolehlivý výkon. Součástí této řady je více než 50 různých strojů fungujících na stejný akumulátor.

Akumulátorový vazač drátu

Populární novinka, která dokáže výrazně ulehčit a zrychlit vázání armatur. Společně s aku řezačem patří k velmi žádaným pomocníkům stavebních firem.

Milwaukee (USA)
MILWAUKEE (USA)

Světová jednička v akumulátorovém nářadí s nejširší nabídkou 18V a 12V strojů a kapacitou akumulátorů až 12,0 Ah.
Jako první přišla například s akumulátorovým SDS-MAX kombinovaným kladivem, aku 230 mm úhlovou bruskou na jednu 18V baterii, a mnoha dalšími revolučními akumulátorovými stroji.

Akumulátory HIGH-OUTPUT

Nové baterie HIGH-OUTPUT mají o 50% vyšší výkon pro vysoce náročné stroje a aplikace vyžadující vysoké hodnoty výstupního proudu. Zároveň jsou až o 50% chladnější při provozu a fungují až do teploty -28°C. Jsou k dostání v kapacitách 3,0 Ah, 5,5 Ah, 8,0 Ah a 12,0 Ah.

1" aku utahovák 2400 Nm

První na světě akumulátorový M18™ 1″ rázový utahovák na trhu nahrazující síťové, benzínové a pneumatické utahováky. Nabízí až 2400 Nm maximálního povolovacího momentu, který umožňuje pracovat i se šrouby M42. Vyvine 2033 Nm utahovacího momentu, při polovičných rozměrech než je síťové, benzínové nebo pneumatické nářadí.

HiKoki (JPN)
HIKOKI (JPN)

Hitachi Power Tools mění název na HiKOKI, špičková kvalita zůstává. S účinností od 1. října 2018 se značka HITACHI Power Tools změnila na HiKOKI. Od tohoto data se elektrické nástroje společnosti Hitachi Koki prodávají pod značkou HiKOKI. Název HiKOKI vychází z anglického slova „high“, které odkazuje na průkopnickou technologii a japonského výrazu „koki“, což v překladu znamená průmyslové stroje.

MultiVolt

Společnost je obzvláště hrdá na novou technologii baterií Multi-Volt. Unikátní technologie Multi-Volt umožňuje využití 36 voltových lithium-iontových akumulátorů také pro nástroje s 18V napájením. Jednotka dokáže rozpoznat, zda napájí 18-, nebo 36 voltové zařízení, a podle toho automaticky nastavuje napětí.

Stavební televize/rádio

Je kombinací TV a rádia. Má vynikající příjem a využívá slidové baterie 14,4 V - 18 V. Má digitální tuner, AM/FM, AUX vstup pro video i audio, USB port pro nabíjení mobilních telefonů, konektor pro sluchátka a rámovou ochranu.

DIAGER (FR)
DIAGER (FR)

Vyrobeno ve Francii
Diager je poslední výrobce vrtáků vyrábějící stále v Evropě, převážnou většinu ve Francii. Nejen že je výrobcem vrtáků nejvyšší kvality, ale také unikátních patentově chráněných vrtáků pro speciální použití v náročných aplikacích. Specialistou je také na rozměry, například SDS-max vrtáky délky 1300 a 1500 mm či průměry až do 80 mm.

SDS-max s odsáváním

Bezprašný vrták s masivní hlavou přináší tyto výhody:
- práci bez prachu a bez rizika pro zdraví.
- vrtání a čištění otvorů a čištění pracoviště pouze v jednom kroku.
- výrazně rychlejší vrtání
- delší životnost vrtáku.

Vrtání tvrdých dlažeb

Vrtání velmi tvrdých, venkovních a nemrznoucích dlažeb bylo prakticky neřešitelným problémem, dokud Diager nepřišel s malými korunkovými vrtáky s diamantovým prachem. Ty tento problém řešili, avšak byly citlivé na použití (chlazení, otáčky, tlak,...). Proto Diager pokračoval dále ve vývoji a přišel na trh s unikátním korunkovým vrtákem s plným diamantovým segmentem již od průměru 6 mm.

Flex (D)
FLEX (D)

Každý tento výraz zná, mnozí jej každý den používají, nikdo ale skoro neví, že „flexa“ má svůj původ od vynálezu značky FLEX, dříve Ackermann+Schmitt, založené v roce 1922.
Značka FLEX je dnes již téměř synonymem pro elektrické nářadí vysoké kvality "Made in Germany", které charakterizuje dlouhá životnost, právě tak jako výkon, funkčnost, praktičnost a bezpečnost.

Čistička vzduchu

Pro udržování čistého vzduchu při sanačních pracích ve "špinavých provozech". Chrání uživatele filtrací jemného prachu při použití filtrů s aktivním uhlím a filtrů pro jemný, hrubý prach M/H. Prach je odsáván přímo v místě vzniku. Díky instalaci mobilních umělohmotných stěn a propustí je docílen podtlak, bránící šíření prachu mimo pracovní oblast. Monitorování objemu vzduchu se stavitelným průtokem vzduchu otočným spínačem. Potřebný podtlak lze volně nastavit a přizpůsobit pracovnímu prostředí. Nízká pracovní hlučnost s funkcí nočního provozu.

Giraffe® - žirafa

Celosvětový systém č. 1 pro broušení stěn a stropů. Když firma FLEX v roce 1997 přišla jako první s dlouhokrkou bruskou žirafou WS 702 VEA na opracovaní stěn a stropů, došlo v pracovních procesech malířů, pracovníků v oboru suchých staveb, štukatérů a mnohých dalších oborech k revoluci.

Fein (D)
FEIN (D)

Společnost FEIN je specialistou v oblasti výroby profesionálního a extrémně spolehlivého elektrického nářadí a speciálních aplikačních řešení v oblasti obrábění kovu.
FEIN je nejen vynálezcem první elektrické ruční vrtačky, nýbrž také výrobcem inovativních a nepřekonatelně efektivních řešení pro praxi, jež se osvědčují i v nejtvrdších podmínkách nepřetržitého provozu v průmyslovém a řemeslném prostředí, a to již více než 150 let.

Aku program

Aku program FEIN 18 V nabízí maximální svobodu a flexibilitu při každodenní práci. Výkonné a spolehlivé akumulátorové přístroje bez úbytku výkonu zaručují trvale vysoký postup práce díky nejnovější akumulátorové technologii. Přesný a hospodárný výsledek při práci – s optimálně upraveným akumulátorovým programem odsouhlaseným společností FEIN pro všechny účely použití, máte po ruce správné řešení pro každý úkol.

Jádrové vrtaní kovů

Již od našeho vynálezu první elektromagnetické vrtačky v roce 1909 soustavně poháníme kupředu vývoj magnetických jádrových vrtaček a jádrových vrtáků. Úkoly při zpracování kovů jsou rozmanité. V nabídce FEIN se nachází vhodná jádrová vrtačka z 5 výkonnostních tříd, které jsou optimálně přizpůsobeny příslušnému použití: ručnímu, mobilnímu nebo stacionárnímu. Jádrové vrtačky pokrývají průměry 1,5 až 110 mm a řezné hloubky až 100 mm

STAYER (ES)
STAYER (ES)

Historie společnosti sahá až do roku 1958, kdy byla založena ve městě Ferrara v Itálii. Od roku 2005 si za své sídlo zvolila Madrid ve Španělsku. Stayer Iberica, S.A. se nyní zabývá vývojem ve vlastních specializovaných centrech, výrobou a distribucí elektronářadí, svářecí techniky a diamantových kotoučů.

CITY WORK

Momentálně jedny z nejmenších svářecích invertorů na trhu, v provedení 125 A a 160 A, při 100% zatížení. Samozřejmostí jsou moderní funkce HOT START – pro snadnější zapálení oblouku, ANTI STICK – omezení zkratu mezi elektrodou a materiálem, snadnější odpojení elektrody, ARC FORCE – stabilizace oblouku bez ohledu na jeho délku, a možnost hlubšího provaření. Invertory jsou vybaveny výkonnými ventilátory pro dokonalé ochlazení.

Pásová bruska trubek

Pásová bruska je určena pro zušlechťování kovových zakulacených prvků a především trubek. Díky výkyvné čelisti dokonale obejmne výrobek až v 270°. Bruska disponuje regulátorem konstantních otáček a výkonným 1400 W motorem pro těžký průmysl.

STEINEL (DE)
STEINEL (DE)

Firma STEINEL byla založena v roce 1959. Od té doby patří k hlavním průkopníkům v oblasti horkovzdušných a lepících pistolí. Mimo jiné je také inovátorem v oblasti senzorové techniky a senzorových lamp. Všechny výrobky jsou vyvíjeny v Německu, Švýcarsku a České republice a následně vyrobeny v Německu, Švýcarsku, Rumunsku a Moldávii. Made in Europe, klíč k úspěchu firmy STEINEL.

HG ROOF

Inovace na plochých střechách.
Kompaktní automatická svářečka HG Roof s teleskopickou rukojetí, která může být naklopena doprava i doleva pro ovládání s obou stran.
Sváření až 15 cm od hrany a 8 cm od rohu. Svářecí šířka až 40 mm.

GluePRO 400 LCD, GluePRO 300

Nic jiného než ultimátní lepící pistole!
Naše dlouholeté zkušenosti s výrobou lepících pistolí a potřeby různých průmyslových odvětví byly stavebními kameny této nové generace lepících pistolí.
Základní provedení a pokročilé provedení s přesným nastavením teploty pro zpracování lepidel pro různé materiály.

STIGA (SWE)
STIGA (SWE)

Švédský bestseller v zahradní a lesní technice. Cílem značky STIGA je, abyste měli nejhezčí trávník ve svém okolí a abyste si svůj čas strávený na Vaší krásné zahradě co nejvíce užili!

80V aku program

Nová generace výkonného bateriového systému 80 V se dokáže vyrovnat benzínovým strojům. Jedna baterie 5 Ah pohání celou řadu strojů, které jsou vybaveny bezuhlíkovými indukčními motory.

Robotické sekačky

Neztrácejte čas a odpočívejte. Nechte stroje pracovat za Vás a získejte krásnou zahradu bez námahy. V klidu můžete odjet na dovolenou nebo se věnovat svým koníčkům. STIGA nabízí 4 modely robotických sekaček Autoclip pro různě rozlehlé zahrady až do 6 000 m2. Sekací výkon je až 300 m2/hod., svahová dostupnost až 45%.

a další...