Bosch (D)
BOSCH (D)

Od profesionála se očekává mnoho: rychlá práce, spolehlivost, kompetence, plné nasazení.
Modré elektrické nářadí Bosch je vyvinuto přesně pro tyto požadavky a nabízí Vám ještě víc. Pro každou pracovní situaci kompletní řešení díky vhodnému příslušenství, systému Mobility pro přepravu a uložení, servisním nabídkám i mobilním řešením pro chytrý telefon.

X-LOCK

X-TRA PRAKTICKÉ - snadná výměna příslušenství, která eliminuje riziko ztráty upínací matice a nevyžaduje klíč pro výměnu kotouče – až 5x rychlejší ve srovnání s běžným systémem.
X-TRA KOMPLEXNÍ - nabízíme širokou řadu brusek a příslušenství, které se vypořádají se všemi úkoly.
X-TRA SPOLEHLIVÉ - příslušenství jako diamantové kotouče nelze namontovat nesprávně díky inovativnímu systému X-LOCK.

ProCORE akumulátory

O 87 % větší výkon ve srovnání s konvenčním akumulátorem ‒ díky nejnovější technologii akumulátorových článků a inteligentnímu řízení akumulátoru od společnosti Bosch.
Flexible Power System: 100% kompatibilní s veškerým novým a stávajícím 18V nářadím a nabíječkami Bosch Professional
O 135 % delší životnost ve srovnání se standardním akumulátorem díky technologii COOLPACK 2.0 pro prevenci přehřívání akumulátoru

Makita (JPN)
MAKITA (JPN)

Společnost Makita vznikla v roce 1915, první elektrické nářadí Makita představuje v roce 1958. Dnes je Makita jedním z nejvýznamnějších světových výrobců profesionálního ručního nářadí s devíti výrobními závody po celém světě.

Řada aku strojů CXT

Ucelená řada akumulátorových strojů Li-ion 12V, které se vyznačují optimálním poměrem nízká hmotnost/spolehlivý výkon. Součástí této řady je více než 50 různých strojů fungujících na stejný akumulátor.

Akumulátorový vazač drátu

Populární novinka, která dokáže výrazně ulehčit a zrychlit vázání armatur. Společně s aku řezačem patří k velmi žádaným pomocníkům stavebních firem.

Milwaukee (USA)
MILWAUKEE (USA)

Světová jednička v akumulátorovém nářadí s nejširší nabídkou 18V a 12V strojů a kapacitou akumulátorů až 9,0 Ah.
Jako první přišla například s akumulátorovým SDS-MAX kombinovaným kladivem.

Subkompaktní nýtovačka

Umožňuje montáž až 325 kusů nerezových nýtů s průměrem 4,8 mm na jednu 2,0 Ah baterii. K montáži všech druhů trhacích nýtů – ocelových, nerezových, měděných s průměrem do 4,8 mm. Beznástrojový přístup k nýtovacímu mechanismu. Zásobník na odstraněné koncovky nýtů.

Subkompaktní kompresor

Kompaktní a lehká konstrukce umožňuje snadné plnění pneumatik osobních a lehkých užitkových automobilů. Možnost nastavení cílového tlaku, po jehož dosažení se kompresor automaticky vypne.

HiKoki (JPN)
HIKOKI (JPN)

Hitachi Power Tools mění název na HiKOKI, špičková kvalita zůstává. S účinností od 1. října 2018 se značka HITACHI Power Tools změnila na HiKOKI. Od tohoto data se elektrické nástroje společnosti Hitachi Koki prodávají pod značkou HiKOKI. Název HiKOKI vychází z anglického slova „high“, které odkazuje na průkopnickou technologii a japonského výrazu „koki“, což v překladu znamená průmyslové stroje.

MultiVolt

Společnost je obzvláště hrdá na novou technologii baterií Multi-Volt. Unikátní technologie Multi-Volt umožňuje využití 36 voltových lithium-iontových akumulátorů také pro nástroje s 18V napájením. Jednotka dokáže rozpoznat, zda napájí 18-, nebo 36 voltové zařízení, a podle toho automaticky nastavuje napětí.

Stavební televize/rádio

Je kombinací TV a rádia. Má vynikající příjem a využívá slidové baterie 14,4 V - 18 V. Má digitální tuner, AM/FM, AUX vstup pro video i audio, USB port pro nabíjení mobilních telefonů, konektor pro sluchátka a rámovou ochranu.

DIAGER (FR)
DIAGER (FR)

Vyrobeno ve Francii
Diager je poslední výrobce vrtáků vyrábějící stále v Evropě, převážnou většinu ve Francii. Nejen že je výrobcem vrtáků nejvyšší kvality, ale také unikátních patentově chráněných vrtáků pro speciální použití v náročných aplikacích. Specialistou je také na rozměry, například SDS-max vrtáky délky 1300 a 1500 mm či průměry až do 80 mm.

SDS-max s odsáváním

Bezprašný vrták s masivní hlavou přináší tyto výhody:
- práci bez prachu a bez rizika pro zdraví.
- vrtání a čištění otvorů a čištění pracoviště pouze v jednom kroku.
- výrazně rychlejší vrtání
- delší životnost vrtáku.

Vrtání tvrdých dlažeb

Vrtání velmi tvrdých, venkovních a nemrznoucích dlažeb bylo prakticky neřešitelným problémem, dokud Diager nepřišel s malými korunkovými vrtáky s diamantovým prachem. Ty tento problém řešili, avšak byly citlivé na použití (chlazení, otáčky, tlak,...). Proto Diager pokračoval dále ve vývoji a přišel na trh s unikátním korunkovým vrtákem s plným diamantovým segmentem již od průměru 6 mm.

Flex (D)
FLEX (D)

Každý tento výraz zná, mnozí jej každý den používají, nikdo ale skoro neví, že „flexa“ má svůj původ od vynálezu značky FLEX, dříve Ackermann+Schmitt, založené v roce 1922.
Značka FLEX je dnes již téměř synonymem pro elektrické nářadí vysoké kvality "Made in Germany", které charakterizuje dlouhá životnost, právě tak jako výkon, funkčnost, praktičnost a bezpečnost.

Čistička vzduchu

Pro udržování čistého vzduchu při sanačních pracích ve "špinavých provozech". Chrání uživatele filtrací jemného prachu při použití filtrů s aktivním uhlím a filtrů pro jemný, hrubý prach M/H. Prach je odsáván přímo v místě vzniku. Díky instalaci mobilních umělohmotných stěn a propustí je docílen podtlak, bránící šíření prachu mimo pracovní oblast. Monitorování objemu vzduchu se stavitelným průtokem vzduchu otočným spínačem. Potřebný podtlak lze volně nastavit a přizpůsobit pracovnímu prostředí. Nízká pracovní hlučnost s funkcí nočního provozu.

Giraffe® - žirafa

Celosvětový systém č. 1 pro broušení stěn a stropů. Když firma FLEX v roce 1997 přišla jako první s dlouhokrkou bruskou žirafou WS 702 VEA na opracovaní stěn a stropů, došlo v pracovních procesech malířů, pracovníků v oboru suchých staveb, štukatérů a mnohých dalších oborech k revoluci.

Fein (D)
FEIN (D)

Společnost FEIN je specialistou v oblasti výroby profesionálního a extrémně spolehlivého elektrického nářadí a speciálních aplikačních řešení v oblasti obrábění kovu.
FEIN je nejen vynálezcem první elektrické ruční vrtačky, nýbrž také výrobcem inovativních a nepřekonatelně efektivních řešení pro praxi, jež se osvědčují i v nejtvrdších podmínkách nepřetržitého provozu v průmyslovém a řemeslném prostředí, a to již více než 150 let.

Aku program

Aku program FEIN 18 V nabízí maximální svobodu a flexibilitu při každodenní práci. Výkonné a spolehlivé akumulátorové přístroje bez úbytku výkonu zaručují trvale vysoký postup práce díky nejnovější akumulátorové technologii. Přesný a hospodárný výsledek při práci – s optimálně upraveným akumulátorovým programem odsouhlaseným společností FEIN pro všechny účely použití, máte po ruce správné řešení pro každý úkol.

Jádrové vrtaní kovů

Již od našeho vynálezu první elektromagnetické vrtačky v roce 1909 soustavně poháníme kupředu vývoj magnetických jádrových vrtaček a jádrových vrtáků. Úkoly při zpracování kovů jsou rozmanité. V nabídce FEIN se nachází vhodná jádrová vrtačka z 5 výkonnostních tříd, které jsou optimálně přizpůsobeny příslušnému použití: ručnímu, mobilnímu nebo stacionárnímu. Jádrové vrtačky pokrývají průměry 1,5 až 110 mm a řezné hloubky až 100 mm

METABO (D)
METABO (D)

Pro Metabo je samozřejmostí vyrábět elektrické nářadí, které splňuje nejvyšší nároky řemeslníků i průmyslové výrobky. A to již celých 80 let. Tato kvalita má přirozenou i svou cenu, ale také uklidňuje. Na Metabo se můžete spolehnout. Jsme vázáni vysokými nároky našich zákazníků.

SDS-max bezuhlíková kladiva

Průlom v SDS max kladivech. 3 nová kladiva kombinovaná SDS-max a 2 nová kladiva sekací SDS-max od firmy Metabo ve třídách 5, 8 a 11 kg. Extrémní životnost a nejvyšší výkon při vrtání díky bezuhlíkové technologii.
Bezpečná investice - jsme přesvědčeni o dlouhé životnosti našich nových bezuhlíkových kladiv SDS-max, proto Vám při příležitosti jejich uvedení poskytujeme 3-letý Full Service.

Akumulátorový kompresor

Lehký a výkonný akumulátorový kompresor s bezuhlíkovým motorem pro použití v interiérech i na stavbách. Bezolejový pístový kompresor - jednoduchá přeprava a nižší servisní náklady a má přístrojový panel s dobře čitelnými manometry k měření pracovního tlaku a tlaku v tlakové nádobě

DEWALT (USA)
DEWALT (USA)

Po více než 80 let si firma DEWALT vytváří reputaci v oblasti navrhování, konsturukce a výroby průmyslových zařízení. V roce 1923 vynalezl Raymond DEWALT pilu s radiálním ramenem, která po celá desetiletí představovala standart kvality a životnosti.

XR FLEXVOLT

DEWALT XR FLEXVOLT je jediná baterie na trhu, která může přepínat napájecí napětí z 54V na 18V a zpět, což zaručuje její kompatibilitu se stávajícím nářadím řady XR.
XR FLEXVOLT je řada nářadí s napájecím napětím 54V, která nabízí délku provozní doby a výkon, jaký nebyl dosud k dispozici

54V úhlová bruska

Odborníci z DEWALTu vám představí revoluční 54V aku úhlovou brusku 125mm systému FLEXVOLT s bezuhlíkovým motorem.

STAYER (ES)
STAYER (ES)

Historie společnosti sahá až do roku 1958, kdy byla založena ve městě Ferrara v Itálii. Od roku 2005 si za své sídlo zvolila Madrid ve Španělsku. Stayer Iberica, S.A. se nyní zabývá vývojem ve vlastních specializovaných centrech, výrobou a distribucí elektronářadí, svářecí techniky a diamantových kotoučů.

CITY WORK

Momentálně jedny z nejmenších svářecích invertorů na trhu, v provedení 125 A a 160 A, při 100% zatížení. Samozřejmostí jsou moderní funkce HOT START – pro snadnější zapálení oblouku, ANTI STICK – omezení zkratu mezi elektrodou a materiálem, snadnější odpojení elektrody, ARC FORCE – stabilizace oblouku bez ohledu na jeho délku, a možnost hlubšího provaření. Invertory jsou vybaveny výkonnými ventilátory pro dokonalé ochlazení.

Pásová bruska trubek

Pásová bruska je určena pro zušlechťování kovových zakulacených prvků a především trubek. Díky výkyvné čelisti dokonale obejmne výrobek až v 270°. Bruska disponuje regulátorem konstantních otáček a výkonným 1400 W motorem pro těžký průmysl.

STEINEL (DE)
STEINEL (DE)

Firma STEINEL byla založena v roce 1959. Od té doby patří k hlavním průkopníkům v oblasti horkovzdušných a lepících pistolí. Mimo jiné je také inovátorem v oblasti senzorové techniky a senzorových lamp. Všechny výrobky jsou vyvíjeny v Německu, Švýcarsku a České republice a následně vyrobeny v Německu, Švýcarsku, Rumunsku a Moldávii. Made in Europe, klíč k úspěchu firmy STEINEL.

HG ROOF

Inovace na plochých střechách.
Kompaktní automatická svářečka HG Roof s teleskopickou rukojetí, která může být naklopena doprava i doleva pro ovládání s obou stran.
Sváření až 15 cm od hrany a 8 cm od rohu. Svářecí šířka až 40 mm.

GluePRO 400 LCD, GluePRO 300

Nic jiného než ultimátní lepící pistole!
Naše dlouholeté zkušenosti s výrobou lepících pistolí a potřeby různých průmyslových odvětví byly stavebními kameny této nové generace lepících pistolí.
Základní provedení a pokročilé provedení s přesným nastavením teploty pro zpracování lepidel pro různé materiály.

WASPPER (SK)
WASPPER (SK)

Firma Wasppers.r.o. je slovenský výrobce vodních čerpadel pro všeobecné použití a motorových vysokotlakových čističů v třídách Hobby a Premium. Snaží se zákazníkovi přinést potěšení z čištění tam, kde to potřebuje, ať je to dům, chata, zahrada, střecha nebo auto. Výhodou univerzálnost, lehká dostupnost v terénu bez použití elektrické energie nebo tlakové vody. Důraz klade na jednoduchost obsluhy, vysokou kvalitu výrobků a dlouhou životnost.

Vysokotlaké čističe

S vysokotlakými čističi Waspper je čištení lehké a příjemné i při větších plochách. Poháněné jsou kvalitními motory Peggas a Honda. S maximálním tlakem 213 bar a průtokem vody 8,7l/min jsou tyto vysokotlaké čističe vhodné i na náročnejší práce okolo domu, chaty či garáže. Čištení je příjemnější s použitím širokého sortimentu príslušenství.

Vodní čerpadla

Vodní čerpadla Waspper pro všeobecné použití jsou lehké a přenosné. Jsou ideálním pomocníkem při zavlažovaní zahrad, polí, přečerpávaní úžitkové vody z bazénů, rybníků, požárních nádrží apod. Kalové čerpadla lze použít při čerpaní znečištené vody, při odčerpávaní záplavové vody, vody z výkopů, septiků a kanalizací.

STIGA (SWE)
STIGA (SWE)

Švédský bestseller v zahradní a lesní technice. Cílem značky STIGA je, abyste měli nejhezčí trávník ve svém okolí a abyste si svůj čas strávený na Vaší krásné zahradě co nejvíce užili!

80V aku program

Nová generace výkonného bateriového systému 80 V se dokáže vyrovnat benzínovým strojům. Jedna baterie 5 Ah pohání celou řadu strojů, které jsou vybaveny bezuhlíkovými indukčními motory.

Robotické sekačky

Neztrácejte čas a odpočívejte. Nechte stroje pracovat za Vás a získejte krásnou zahradu bez námahy. V klidu můžete odjet na dovolenou nebo se věnovat svým koníčkům. STIGA nabízí 4 modely robotických sekaček Autoclip pro různě rozlehlé zahrady až do 6 000 m2. Sekací výkon je až 300 m2/hod., svahová dostupnost až 45%.

WEIBANG + STANLEY + ROTHENBERGER
WEIBANG

Sekačky s revoluční kluznou spojkou na noži, díky které při najetí na kámen nezničíte sekačku, ale pouze nůž.

STANLEY

Kompresory - od hobby po profi - stlačený vzduch pro všechny pod jednou značkou.
Ruční nářadí a boxy - všechno, co potřebujet mít po ruce.

ROTHENBERGER

Celosvětový leader inovativních technicky náročných nářadí a strojů pro práci s trubkami v sanitární, chladicí a klimatizační technice

WIHA + KNIPEX + NASTROJECZ
WIHA

Přední německá rodinná firma specializující se na veškeré druhy šrobouváků, bitů, kleští a dalšíhu ručního nářadí.

KNIPEX

Firma KNIPEX se specializuje na vývoj a výrobu vysoce kvalitních kleští a je v této oblasti předním výrobcem v Evropě.

NÁSTROJE CZ

NÁSTROJE CZ - ucelený sortiment vrtáků do kovu, kamene a dřeva, závitníků a brusiva.
4CZech - dotahovací a ruční nářadí.

EIBENSTOCK + ALFA-IN + OUTDOORCHEF
EIBENSTOCK

Německý výrobce profesionálního elektrického nářadí s historií až do roku 1919.
Výroba probíhá v městečku Eibenstock v Krušných horách. Specializací je vysoce kvalitní nářadí pro sanaci a renovaci včetně diamantového vrtání za mokra i za sucha.

ALFA IN

Společnost ALFA IN je tradičním českým výrobcem svařovacích a plasmových řezacích strojů, transformátorů, a plynových filtrů.
Do jejich výrobního portfolia patří také dobře zavedená značka elektrocentrál MEDVED.

OUTDOORCHEF

Přední specialista na grily plynové, elektrické i uhelné se speciálním řešením grilování na přímém nebo nepřímém žáru.

HUSQVARNA + BAUMAN + STORCH
HUSQVARNA

Husqvarna představí novou řadu stavebních strojů pro řezání rozličných materiálů a diamantového vrtání.

BAUMAN

Stavební mechanizace pro menší stavebníky - kvalita za rozumnou cenu.

STORCH

Firma Storch předvede speciální pily na řezání polystyrénu, omítací a stříkací techniku pro fasádníky a malíře.

FISCHER + WOLFCRAFT + SERVISNARADI.CZ
FISCHER

Jádrem a těžištěm společnosti Fischer je oblast upevňovacích systémů s více než 14.000 položkami a řešením pro každý problém s upevněním.

WOLFCRAFT

Wolfcraft - specialista na šikovné vychytávky pro kutily i řemeslníky. Při příležitosti 70. výročí založení firmy budete mít možnost seznámit se s novinkami v oblasti budování teras, spojování dřeva, pokládky podlah nebo práce se sádrokartonem.

www.servisnaradi.cz

Webový portál www.servisnaradi.cz slouží především pro sjednocené objednávání záručních či pozáručních servisů výrobců profesionálního elektrického ručního nářadí.

a další...